Ingiant DHK350-3-15A Deurboor-glyring vir industriële masjiene
Geleidende glyring, glyring, glyring vir robot, motorglyring, glyringkonnektor, glyringversamelaars,
Spesifikasie
| DHK350-3-15A | |||
| Die hoofparameters | |||
| Aantal stroombane | 3 | Werktemperatuur | "-40℃~+65℃" |
| Gegradeerde stroom | 15A, kan aangepas word | Werks humiditeit | <70% |
| Gegradeerde spanning | 0~240 VAC/VDC | Beskermingsvlak | IP54 |
| Isolasieweerstand | ≥1000MΩ @500VDC | Behuisingsmateriaal | Aluminiumlegering |
| Isolasiesterkte | 1500 VAC@50Hz, 60s, 2mA | Elektriese kontakmateriaal | Edelmetaal |
| Dinamiese weerstandsvariasie | <10MΩ | Looddraadspesifikasie | Gekleurde Teflon geïsoleerde en vertinde gestrande buigsame draad |
| Rotasiespoed | 0~600rpm | Looddraadlengte | 500mm + 20mm |
Standaard Produk Oorsigtekening
Aansoek ingedien
• Uitstallings-/vertoontoerusting
• Verpakkings- / toedraaimasjinerie
• Halfgeleierhanteringstelsels
• Industriële masjinerie
• roterende indekstafels
• Prosesbeheertoerusting
• Swaar toerustingtorings of kabelrolle
• Noodbeligting, robotika Palletiseermasjiene, Opsie
• Mediese toerusting | roterende sensors, noodbeligting, robotika
• Miniatuur kabelrolle
Ons voordeel
1. Produkvoordeel:
· Unieke seinhanteringsprestasie met minimale elektriese stroombaangeraas
· Styf verpakking om in die mees veeleisende ruimtebeperkings te pas
· Volledig versoenbaar met beide analoog en TTL beheervlakseine
· Presisie-kogellagers vir lang lewensduur
· Verseëlde eenhede beskikbaar, IP67 opsioneel
· Robuuste geanodiseerde aluminium konstruksie
· Beskikbaar met Ethernet
· Vinnige aflewering
Fabriekstoneel
Spesifikasie
DHK350-3-15A
Die hoofparameters
Gegradeerde stroom 15A, kan aangepas word Werksvogtigheid <70%
Nominale spanning 0~240 VAC/VDC Beskermingsvlak IP54