Ingiant DHS034-1-10A Soliede As-glyring vir afstandbeheerde voertuie
Kort beskrywing:
Produkbesonderhede
Produk-etikette
Spesifikasie
DHS034-1-10A
Die hoofparameters
Aantal stroombane 1 Werktemperatuur "-40℃~+65℃"
Gegradeerde stroom 10A Werks humiditeit <70%
Gegradeerde spanning 0~240 VAC/VDC Beskermingsvlak IP51
Isolasieweerstand ≥500MΩ @500VDC Behuisingsmateriaal Vlekvrye staal
Isolasiesterkte 500 VAC@50Hz, 60s, 2mA Elektriese kontakmateriaal Edelmetaal
Dinamiese weerstandsvariasie <10MΩ Looddraadspesifikasie 5A per stroombane met AF-0.35mm^2, res met AF-0.15mm^2
Rotasiespoed 0~300rpm Looddraadlengte 200mm + 15mm
Produk Oorsig Tekening
produkbeskrywing1
Aansoek ingedien
produkbeskrywing2
produkbeskrywing3
produkbeskrywing4
Ons voordeel
Fabriekstoneel
produkbeskrywing5
produkbeskrywing6
produkbeskrywing7Spesifikasie
DHS034-1-10A
Die hoofparameters
Gegradeerde stroom 10A Werksvogtigheid <70%
Nominale spanning 0~240 VAC/VDC Beskermingsvlak IP51
Dinamiese weerstandsvariasie <10MΩ Looddraadspesifikasie 5A per stroombaan met AF-0.35mm^2, res met AF-0.15mm^2