Ingiant DHK012-12-10A deurboor-glyring vir afdekmasjiene
Kort beskrywing:
Produkbesonderhede
Produk-etikette
Spesifikasie
DHK012-12-10A
Die hoofparameters
Aantal stroombane 12 kanale Werktemperatuur "-40℃~+65℃"
Gegradeerde stroom 10A Werks humiditeit <70%
Gegradeerde spanning 0~240 VAC/VDC Beskermingsvlak IP54
Isolasieweerstand ≥1000MΩ @500VDC Behuisingsmateriaal Aluminiumlegering
Isolasiesterkte 1500 VAC@50Hz, 60s, 2mA Elektriese kontakmateriaal Edelmetaal
Dinamiese weerstandsvariasie <10MΩ Looddraadspesifikasie Gekleurde Teflon geïsoleerde en vertinde gestrande buigsame draad
Rotasiespoed 0~600rpm Looddraadlengte 500mm + 20mm
Standaard Produk Oorsigtekening
produkbeskrywing1
Aansoek ingedien
produkbeskrywing2
produkbeskrywing3
produkbeskrywing4
Ons voordeel
Fabriekstoneel
produkbeskrywing5
produkbeskrywing6
produkbeskrywing7Spesifikasie
DHK012-12-10A
Die hoofparameters
Gegradeerde stroom 10A Werksvogtigheid <70%
Nominale spanning 0~240 VAC/VDC Beskermingsvlak IP54